Project information

Проект USAID «ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ» - Інформація про проект

kherson-map-2015

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ


Березень 2016

МЕТА ПРОЕКТУ

Відновлення систем водної інфраструктури та поліпшення водопостачання сільського населення та сільськогосподарського виробництва, що позитивно впливає на продуктивність праці, розмір і передбачуваність урожаїв сільськогосподарських культур, з накопиченням досвіду і відпрацюванням процедур для застосування в інших районах Херсонської області.

ЦІЛІ ПРОЕКТУ

Роботу проекту буде направлено на поширення набутого досвіду та на поліпшення водопостачання для сільського населення  і сільськогосподарського виробництва у відібраних громадах Херсонської області. В районах впровадження проекту  очікується покращення умов життя 10% населення завдяки  забезпеченню доступу до поліпшеної  інфраструктури водопостачання та  підвищення врожайності високорентабельних культур на 5000 гектарів за рахунок нових або відремонтованих іригаційних систем.

Зокрема, діяльність проекту направлена на виконання наступних  завдань:

• підвищення потенціалу пілотних громад для нарощування та підвищення врожайності високорентабельних культур;
• мобілізація та створення громади, яка приймає участь в управлінні водними ресурсами, завдяки забезпеченню доступу до поліпшеної інфраструктури водопостачання, що є громадською власністю;
• поліпшення державно-приватного діалогу шляхом вдосконалення нагляду з боку громадян і залучення їх до формування політики та прийняття рішень на рівні органів місцевої влади Херсонської області.

Дата початку проекту: 22 січня 2015 року
Дата закінчення проекту: 21 січня 2017 року

ВИКОНАНО НА ЦЕЙ ЧАС

• У Новотроїцькому, Бориславському, Генічеському, Високопільському та Голо- пристанському районах визначені місця впровадження пілотних проектів. Підписано меморандуми про співпрацю з переможцями відбору пілотних проектів.
• Створено 3 водогосподарські кооперативи в селах Бургунка Бериславського району, Павлівка Генічеського району, Чулаківка Голопристанського району Херсонської області.
• Проведено дванадцять навчальних семінарів з питань створення та функціонування сільськогосподарських кооперативів, державно-приватного партнерства, участі громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери та методики формування та затвердження тарифів. Всього у семінарах пройшло навчання 197 осіб.
• Закуплено, поставлено та прокладено 10177 м труб в трьох пілотних проектах у Новотроїцькому, Бориславському та Генічеському районах.
• Закуплено та доставлено 7945 м труб та супутнє обладнання для пілотного проекту у селі Високопілля Високопільського району. Розпочато земельні роботи.
• Експерти проекту прийняли участь у розробці Стратегії з питань відновлення систем зрошення в рамках роботи Координаційної ради при Міністерстві аграрної політики України.

SwasadRO map2016

 

Веб-сторінка проекту на Facebook

 

 

Project USAID "Water for Agri Sector"

USAID/Ukraine awarded a new grant to refurbish water infrastructure systems and improve water supply to rural residents and agricultural producers in selected communities in Kherson Oblast. The USAID “Water for Agri Sector” a $1.9 million two-year project (2015-2017), will enhance the potential of pilot communities to ramp up irrigated high-value crop production and increase yields; mobilize and establish community commitment and engagement in water resource management; provide access to improved community-owned infrastructure; create sustainable community ownership of stable water resources and management (water management cooperative as a member of public private partnership); and develop and implement sustainable financing for water systems that can be replicated. The project is implemented by the Agrarian Markets Development Institute.

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL