ПРЕС-АНОНС - ВІДКРИТТЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ТА МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

ПРЕС-АНОНС

3 листопада 2016 року о 15 год. 30 хв. у Херсонському державному аграрному університеті відбудеться урочисте відкриття тренінгового центру «Партнерство у сталому водопостачанні для сільськогосподарського розвитку», створеного в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У заході приймуть участь Ректор Херсонського державного університету Базалій В.В., Декан факультету водного господарства Артюшенко В.В., Завідувач кафедри сільськогосподарських меліорацій Грабовська Л.М., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

У тренінговому центрі фермери та представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів будуть отримувати знання з будівництва нових та реконструкції існуючих зрошувальних мереж та комунальних водогонів.

Навчання будуть проводити експерти проекту USAID «Вода для агросектору» та наукові співробітники вищих навчальних закладів.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 02.10.16).

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL