Урочисте введення в експлуатацію зрошувальної системи у с.Чулаківка на Херсонщині

 

IMG 209216 вересня 2016 року відбулося урочисте введення в експлуатацію зрошувальної системи на землях ФГ «Аделаїда» в с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області, модернізованої в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

Завдяки проекту, реконструйовано зрошувальну систему протяжністю 3,2 км, що створює можливості для додаткового зрошення 279 га землі.
У заході взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода А. М., заступник голови Херсонської обласної ради Булок В.В., начальник Херсонського обласного управління водних ресурсів Андрієнко І. А., депутат Херсонської обласної ради, голова фермерського господарства «Аделаїда» Рибалко С.В., перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб Ст. Ст., голова Голопристанської районної ради Соловйов Ст. А., голова Чулаківської сільської ради Королева С. В., менеджер з управління проектами офісу економічного зростання регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Піскунова К. Е., координатор проекту «Вода для агросектору» Колісник В.П.

В результаті семінару його учасники почали краще розуміти, з чого складається тариф на послуги водопостачання в сільській місцевості. Ознайомилися з основними статтями витрат, що входять до тарифу на воду для сільського населення. Навчилися розраховувати спрощений варіант тарифу на воду для своєї громади. Дізналися про оптимальні форми тарифної системи в галузі водопостачання.

IMG 1983

IMG 2149

 

IMG 2214

IMG 2092

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL