Семінар «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери» для представники місцевих громад та приватного сектора у Херсонській області

Chulakivka community3Інститут розвитку аграрних ринків в рамках реалізації проекту USAID «Вода для агросектору» 20-21 липня 2016 року провів 2 семінари на тему: «Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери»
у селах Чулаківка Голопристанського району (20.07.16) та Горностаївка Новотроїцького району (21.07.16) Херсонської області.

У семінарах взяли участь представники сільських рад та громади сіл Чулаківка та Горностаївка, фермерських господарств «Аделаїда» та «Мир».

Метою проведення семінарів було підвищення технічного потенціалу членів громади, що прийматимуть участь в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери.

 

Під час проведення семінарів розглянуто наступні питання:
– Децентралізація та місцеве самоврядування
– Інноваційній підхід к створенню та розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Взаємодія з місцевими органами влади та бізнесом для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів
– Участь громади в управлінні та експлуатації об’єктів соціальної та комунальної сфери
– Ефективне адміністративне керування

У ході семінарів учасники проявили зацікавленість до таких тем:
– Яка кількість членів громади є достатньої для створення робочої групи в кооперативі для участі в управлінні та експлуатації соціальних та комунальних об’єктів?
– Яким чином участь членів кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів дозволить покращити якість послуг, що надаються в комунальній та соціальній сферах, та впливати на діяльність відповідальних за це державних структур?

В результаті, учасники семінарів стали краще розуміти функції сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в управлінні та експлуатації комунальних об’єктів. Отримали знання про технічні параметри основних об’єктів, що входять в систему питного та поливного водопроводу та про взаємодію кооперативу, місцевих органів влади та бізнесу для реалізації соціальних та інфраструктурних проектів.

Підсумки семінару показали зацікавленість та готовність учасників використовувати знання, що були отримані в рамках заходу, для вирішення своїх пріоритетних проблем та підтвердили готовність лідерів громади підвищувати рівень своїх знань та звертатися за консультативної допомогою до спеціалістів проекту USAID «Вода для агросектору».

У семінарі прийняли участь 27 осіб (9 чоловіків та 18 жінок).

Chulakivka community1

Chulakivka community2

 

Gornostayivka participation

 

Gornostayivka participation2

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL