ПРЕС-РЕЛІЗ - Урочисте введення в експлуатацію трьох поливальних водопроводів

DSCN9391

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

DSCN939131 травня - 1 червня 2016 року відбулось урочисте введення в експлуатацію трьох поливальних водопроводів на землях ТОВ «Агро-Співдружність» в с. Павлівка Генічеського району Херсонської області, фермерського господарства «Даніїл та СД» в с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області та ПАТ «Бургунське» в с. Бургунка Бериславського району Херсонської області, модернізованих в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У церемонії взяли участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М. та директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе.

На кошти проекту USAID було закуплено поліетиленові водопровідні труби та супутні матеріали. На кошти партнерів було проведено монтажні роботи та забезпечено запуск систем польових трубопроводів.

Довідка:
Проект USAID «Вода для агросектору» виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року. Проект працює над відновленням інфраструктури систем водопостачання у Херсонській області та спрямований на покращення економічної спроможності сільських виробників та конкурентоздатності сільських громад, шляхом відновлення їх доступу до водних ресурсів. До кінця проекту буде відновлено майже 20 км поливального водопроводу у 5 господарствах та 7,9 км питного водопроводу у смт. Високопілля Високопільського району. Очікується, що відновлена інфраструктура позитивно вплине на продуктивність праці, а також на розмір і передбачуваність врожайності сільськогосподарських культур. У подальшому планується поширення досвіду проекту USAID на інші громади в Херсонській області.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку: http://www.usaid.gov/uk/where-we-work/europe-and-eurasia/ukraine або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

 

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL