ПРЕС-АНОНС - МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВОДОПРОВІД НА ЗЕМЛЯХ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «ДАНІЇЛ ТА СД» В СЕЛІ ЧКАЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ БЛИЗЬКО 250 ГА ЗЕМЛІ

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 

ПРЕС-АНОНС

31 травня 2016 року о 14:00 відбудеться запуск напірного водопроводу на землях фермерського господарства «Даніїл та СД» (с. Чкалове Новотроїцького району Херсонської області), модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Модернізація поливального водопроводу на землях господарства «Даніїл та СД» забезпечить зрошення близько 250 га землі.

У заході приймуть участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв А.А., заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищук Є.М., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., Голова Новотроїцької районної ради Коцегубов Ю.А., Перший заступник голови Новотроїцької районної державної адміністрації Кондратенко О.Ю., голова Чкалівської сільської ради Сапрон В.В., директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе, директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 28.05.16).

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL