ПРЕС-АНОНС - МОДЕРНІЗАЦІЯ ПОЛИВАЛЬНОГО ВОДОПРОВОДУ НА ЗЕМЛЯХ ПАТ «БУРГУНСЬКЕ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРОШЕННЯ НА 170 ГА ЗЕМЛІ

screen press annonce2016

usaidlogo

 

 


ПРЕС-АНОНС

1 червня 2016 року о 10:00 відбудеться урочисте введення в експлуатацію поливального водопроводу на землях ПАТ «Бургунське» (с. Бургунка Бериславського району Херсонської області), модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Модернізація поливального водопроводу на землях ПАТ «Бургунське» забезпечить зрошення на 170 га землі.

У заході приймуть участь Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Топчій В.М., радник Міністра аграрної політики та продовольства України Бічевий Р.В., Директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Паливода О.М., заступник Директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Степанова М.М., голова Бериславської районної державної адміністрації приходько М.О., заступник голова Бериславської районної ради Стаднік Н.В., голова Бургунської сільської ради Кубіч А.І., директор офісу економічного зростання регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Стівен Гоньйе, директор ГО «Інститут розвитку аграрних ринків»/керівник проекту «Вода для агросектору» Андрієвський В.Є.

Проект «Вода для агросектору» фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року.

З питань акредитації преси звертатися до регіонального адміністративного координатора проекту Ельзари Абдураманової, тел.: 066-242-7331, 063-650-3454 (до 17.00 28.05.16).

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL