Проект USAID «Вода для агросектору» оголошує конкурс відбору пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості

competition-SWASAD-RO-2015-title

 

ВОДА ДЛЯ АГРОСЕКТОРУ


№ Р25-03/2015
25 березня 2015 р.


Шановні пані та панове!

 

ГО «Інститут Розвитку Аграрних Ринків» (далі – ІРАР), що забезпечує реалізацію Проекту USAID «Вода для агросектору» (далі «Проект USAID»), оголошує конкурс відбору пілотних проектів для відновлення інфраструктури водопостачання у сільській місцевості.

Метою Проекту USAID «Вода для агросектору» є відновлення систем водної інфраструктури та поліпшення водопостачання сільського населення та сільськогосподарського виробництва, що позитивно впливає на продуктивність праці, розмір і передбачуваність урожаїв сільськогосподарських культур, з накопиченням досвіду і відпрацюванням процедур для застосування в інших районах Херсонської області.

Учасник подає свою пропозицію у належно оформленому вигляді, повністю заповнивши Заяву на участь в проекті USAID «Вода для агросектору». Учасник має право звернутися за роз'ясненнями щодо документації до регіонального представника Проекту.

rtf Документація для учасників конкурсу.

Термін подання конкурсних пропозицій
Зацікавлені організації запрошуються подати свої пропозиції на учать у конкурсі до ІРАР не пізніше 17:00, 25 квітня 2015 року.

Запрошення до подання пропозицій, що додається, містить усю інформацію, необхідну учасникам конкурсу для підготовки та подання пропозиції.

ІРАР очікує на плідну співпрацю з сільськими громадами з метою покращення умов життя населення завдяки забезпеченню доступу до поліпшеної інфраструктури водопостачання та підвищення врожайності високорентабельних культур за рахунок нових або відремонтованих іригаційних систем.

Сподіваємося, що Ви знайдете можливість подати пропозицію для участі у цьому конкурсі.

З повагою 

Керівник проекту
Віктор Андрієвський

 

Copyright © 2005 - 2017. All rights reserved.

Розробка сайту Веб-студія VOLL