В Україні вже існує розвинений інтелектуальний потенціал та оригінальні ноу-хау, які найбільше підходять для досягнення цілей сталого розвитку. Проте, інституційні засади для заохочення та ефективного використання цього потенціалу відстають.
Ефективність реформаторських зусиль та використання зовнішнього досвіду залежать від того, як використовувати ці ресурси з орієнтацією на кінцевий результат та у сталій манері. Метою діяльності ІРАР є здійснення реального впливу на виконання курсу входження України до Євросоюзу, шляхом розробки методології формування національної регуляторної бази в аграрному секторі та політичних підходів до її впровадження.
З повагою, Віктор Андрієвський, директор ІРАР
Інститут розвитку аграрних ринків в рамках проекту АМР США «Фінансові системи та діалог в аграрній політиці», за підтримки ННЦ «Інститут аграрної економіки» та Інституту водних проблем і меліорації НААН 22 листопада 2013 року провів засідання круглого столу на тему: «Розвиток аграрного виробництва в умовах природно-кліматичних змін». Захід відбувся у конференц-залі ННЦ «Інститут аграрної економіки».